Üzgünüm lakin bu web sitesinde sağ tıklamya izin verilmiyor.

Hakkımızda

BEST ÇELİK KAPI olarak; dünyaya, ülkemize, iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve çalışanlarımıza karşı sorumluluklarımızı evrensel ilkeler doğrultusunda yerine getirmeyi benimsedik. Bu vizyon ışığında;

Çalışkan, dinamik ve ilericiyiz; Tüm iş süreçlerimizde dinamizme, yeniliklere ve yaratıcılığa önem veriyoruz. Araştırma-geliştirmeye gerekli yatırımı yapıp, büyümeyi ve gelişmeyi ön planda tutuyoruz. Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın bilinciyle, ulusal ve manevi değerlere bağlı olmaya önem veriyoruz. Başarının anahtarının, verimli, disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanıyoruz.

İnsan kaynağı, en önemli sermayemiz; Hedeflerimize ulaşmamızın, ürün ve hizmet kalitemizin en büyük teminatının çalışanlarımız olduğunun farkındayız. Bu nedenle, en iyi insan gücünü istihdam etmek birincil hedefimiz. Huzurlu bir çalışma ortamı olşturmanın, takım ruhunun, ortak sinerjinin ve iletişimin gücüne inanıyoruz. Çalışanlarımıza değer katmak için mesleki eğitim ve gelişime olanak tanıyor, başarıyı ödüllendiriyoruz. Katılımcı, adil ve demokratik bir yönetime; kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahibiz.

Müşterilerimizin her günü daha güvenli geçsin diye çalışıyoruz; Faaliyet alanımızın merkezinde müşterilerimiz var. Tüm ürün ve hizmetlerimizi, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak,güvenli kılmak, uzun vadeli bir ilişki oluşturmak temelinde şekillendiriyoruz. Kaliteli ürün ve hizmetlerimizle müşterimize değer katarken, ilişkilerimizi de güvenilirlik ve çözüm ortaklığı üzerine kuruyoruz. Değişen gereksinimleri önceden görüp, inovatif bir yaklaşımla hızla çözüm üretmeye çalışıyoruz.

Toplum için hayal ediyor, hayallere hayat vermek için çalışıyoruz Ülkemizin ekonomisine değer katmak, önceliklerimiz arasında yer alıyor. Toplum için hayal ediyor, gelecek için gerçekleştiriyoruz. Topluma karşı sorumluluk duygusu taşıyoruz ve tüm paydaşlarımıza maddi ve manevi değer katmak için çalışıyoruz. İnsana değer veriyor, paylaşımcılığı destekliyor; bencillik ve açgözlülüğü reddediyoruz.

“Daha iyi Güvenlik, Daha iyi Yaşam.”